چرا طراحی سایت خبری ؟

یکی از من جمله سایت هایی که از بازدید و ترافیک بالایی برخوردار است سایت های خبری هستند که دلیل آن را هم بروز بود مردم و نیاز آنها به اخبار می باشد دیگه زمان آن گذشته که ممکن بود یه خبر بعد از مدتها به دست مردم برسد و یکسری مشکلات رو طی کند اکنون در قرن بیست و یکم انسانها به دنبال راحتی خود هستند و تمایل آنها برای دریافت هرچه سریعتر و بروز تر اخبار بیشتر از قبل مهم شده که ما می توانیم با خدمات طراحی سایت خبری شما را در این راه کنیم بطوری که بعد ها میتوانید از همین سایت خبری کسب درآمد کنید.
خبرگزاری های معروفی نظیر  BBC و CNN علاوه بر استفاده از ابزارهای رسانه ای که در اختیار دارند طراحی سایت خبری را نیز در برنامه خود قرار دادند که از تکنولوژی عقب نمانند.

سرعت بارگزاری سایت خبری

طراحی سایت خبری مستلزم رعایت اصول و استانداردهای مناسب است به طوری که اگر این اصول رعایت نشود باعث نارضایتی مخاطب می شود یکی از این اصول هم سرعت لود مناسب صفحه می باشد. طبق آمار سرعت لود ب ماندگاری کاربر رابط۹ دارد به طوری که در زمان لود شدن وب سایت اگه سایت خبری دیر بالا آمد باعث خسته شدن کاربر و در نهایت بستن صفحه میشود که همین با همین امر سایت مورد نظر نمره منفی را از سمت گوگل دریافت می کند.

درخواست و مشاوره طراحی سایت